Z důvodu absence třech p. učitelek a jedné p. uklízečky prosíme rodiče o spolupráci a o omezení docházky dětí v MŠ.

11.10.2020 11:41

Vážení rodiče, z důvodu složité situace a velké absence zaměstnanců žádáme, abyste své děti přiváděli od 7 h. na svoji třídu a vyzvedávali pokud možno děti do 15 h., kdy bude docházet ke spojování tříd. V tuto chvíli není v našich silách zajistit provoz na třídách, jako obvykle.

Pokud byste si děti mohli vyzvednout po obědě, či děti dočasně odhlásit ze školky, pomůžete tak zajistit bezproblémový provoz pro děti, jejichž rodiče potřebují chodit do zaměstnání.

Děkujeme za Vaší pomoc a věříme, že se situace brzy zlepší.

Sledujte prosím informace na hlavní bráně MŠ a na vstupních dveřích do tříd, abyste věděli, kde své dítě najít.

Provoz v MŠ zítra 12. 10. (pondělí)

Děti ze třídy Žabek budou do 8:00 hod. na třídě Broučků.

Děti ze třídy Čápů budou do 8:00 hod. na třídě Rybek. Od 15:00 hod. budou děti ze třídy Čápů na třídě Žabek.

Děti ze třídy Motýlků budou od 15:00 hod. ve třídě Broučků.

Třída Rybiček bude v provozu do odvolání do 16:00 hod. poté se děti přesouvají do třídy Žabek.

MŠ je otevřena jako obvykle od 6:30 h. na třídě Broučků, do 17:00 h. na třídě Žabek.