PŘIPOMÍNÁME !!! OD 1. 9. 2022 ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY PŘES STRAVA.CZ.

15.08.2022 10:42

OD 1. 9. 2022 ODHLAŠUJEME V MŠ STRAVU POUZE PŘES SYSTÉM STRAVA.CZ.

JE NUTNÉ SI INSTALOVAT POTŘEBNOU APLIKACI. NÁVOD V SEKCI  ŠKOLNÍ JÍDELNA  www.msupramene.cz/skolni-jidelna/  nebo níže:

Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů:

1. Registrace služby

Každému z Vás bylo v předchozích měsících přiděleno přihlašovací jméno a heslo pro první přihlášení do této služby. Heslo si můžete změnit při přihlášení do internetového objednávání, jméno zůstává. Tyto údaje, pokud jste od p. učitelek neobdrželi či jste je ztratili, lze zjistit dotazem v kanceláři ŠJ.

Až se přihlásíte do služby strava.cz, žádáme abyste zadali svou e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může, pokud si budete přát, zasílat tyto zprávy: potvrzení objednávky, resp. odhlášky stravy, nedostatečná výše konta, měsíční přehled, jídelní lístek, přehled alergenů a zároveň s Vámi může vedoucí ŠS tímto způsobem komunikovat.

Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat.

2. Objednávání, resp. odhlašování stravy

Od následujícího dne po registraci /od 1.9.2022/ lze objednávat, resp. odhlašovat stravu na internetu na adrese: www.strava.cz

• Dostanete se do dialogu pro přihlášení.
  • Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení. Číslo naší jídelny 5621. Jste přihlášeni do „své“ jídelny.
  • Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo (viz bod 1) a jste přihlášeni do systému, můžete objednávat, resp. odhlašovat stravu.
  • Pro objednávání /odhlášení/ stravy potvrďte položku Objednávky stravy.
  • Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek.
  • Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat !!!
  • Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Další informace: V naší MŠ budou všechny děti NAHLÁŠENY ke stravování TRVALE. Pokud budete chtít dítěti odhlásit oběd, svačinu apod., podle výše uvedeného postupu si stravu ODHLÁSÍTE /strava se tedy nenahlašuje, ale ODHLAŠUJE/

Pravidla pro odhlašování platí stejná jako dosud:

• V pondělí lze odhlásit stravu do 8,00 hod. Ještě na týž den.
  • Otatní dny je třeba stravu odhlašovat den dopředu do 12,30 hod.
  • Nárok na dotovanou stravu /vyzvednutí ve ŠS do jídlonosiče v době 11,00 - 11,15 hod./ má dítě POUZE 1. den nemoci /nepřítomnosti/, pak je nutné odhlašovat. Neodhlášená strava propadá !!

Časy je třeba dodržovat – systém Vám již např. ve 12,32 hod. odhlášku neumožní, pracovnice školní stravovny ani učitelky také ne.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.