NAŠE MŠ - Nová aplikace pro komunikaci s rodiči a omlouvání dětí

14.04.2023 13:54

MŠ od nového školního roku spustí aplikaci NAŠE MŠ, která zjednoduší a urychlí komunikaci mezi MŠ a rodiči dětí.

V jednotlivých třídách nyní těm z vás, kteří v MŠ zůstávají i v dalším roce, předáme informační letáček s vygenerovanými přihlašovacími údaji a heslem a můžete se již do aplikace přihlásit a seznamovat se. Ostrý provoz pak spustíme od 1.9.2023.

Aplikaci NAŠE MŠ si můžete stáhnout přímo do Vašeho mobilního telefonu nebo se přihlašujte pomocí těchto webových stránek:  nasems.cz/

V případě ztráty přihlašovacího jména kontaktujte přímo mateřskou školu. Heslo obdržíte vždy SMS zprávou.Následně zadejte Vaše přihlašovací údaje a používejte aplikaci.

V aplikaci lze odesílat zprávy do MŠ / tříd a opačně, bude sloužit k omlouvání dětí - učitelkám se omluvenka propíše rovnou do docházky, časem možná přibude i fotogalerie.

I tak ale bude nadále nuté odhlašovat stravu dětí na STRAVA CZ /apelujeme na zodpovědné odhlašování - nejde jen o to, že vám neodhlášená strava propade a stojí to peníze, ale měli bychom se především snažit zabránit plýtvání s potravinami - týká se hlavně odpoledních svačin/.

 

Stažení aplikace:

              Google Play                              AppStore