KARANTÉNA VE TŘÍDĚ BROUČCI - OD STŘEDY 2.2.2022

01.02.2022 20:29

Od středy 2.2.2022 do neděle 6.2.2022 je nařízena karanténa pro třídu Broučci /v pondělí bylo ve třídě přítomno dítě, jemuž vyšel v úterý pozitivní PCR test na COVID-19/.

Karanténa se týká dětí, které byly v pondělí ve třídě Broučci. Počítá se od dnešního dne po dobu 5ti dnů. Pokud budou děti bez příznaků, mohou do MŠ opět v pondělí 7.2.2022, PCR test není třeba.

Zákonní zástupci dětí z Broučků, které v pondělí nebyly v MŠ a rodiče je potřebují do konce týdne do MŠ poslat, se telefonicky dohodnou s vedením MŠ.
Zvažte, prosím, nutnost dávat děti ze třídy Broučci po zbytek týdne do MŠ - objevily se zde  i plané neštovice.
V pátek 4.2.2022 omezený provoz - pololetní prázdniny.

OŠETŘOVNÉ PO DOBU KARANTÉNY:

Rodiče dětí v karanténě si sami vyplňují Žádost o ošetřovné, odevzdávají svému zaměstnavateli. Pokyny a žádost najdete na eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m-2021   /klik vpravo od pokynů, v zeleném poli "Vyplnit"/

Každého rodiče dítěte v karanténě bude kontaktoat KHS s dalšími pokyny.

Všem dětem z Broučků je od středy 2.2.2022 /včetně/ po dobu karantény odhlášena strava.