KARANTÉNA RYBKY, NEDOSTATEK PERSONÁLU V MŠ

05.02.2022 15:39

Karanténa ve třídě Rybek.

Děti, které se ve středu 2.2.2022 při odpolením pobytu v MŠ setkaly s pozitivně testovanou paní učitelkou ve třídě Rybky /pozitivní test z pátku 4.2.2022/ mají od KHS nařízenu karanténu do pondělí 7.2.2022 /včetně/. V úterý 8.2.2022 mohou děti bez příznaků nemoci zpět do MŠ.

Rodiče dotčených dětí již byli informováni prostřednictvím e-mailu.

Strava je těmto dětem automaticky odhlášena.

Odkaz na ošetřovné - viz. níže.

Vzhledem k vysokému nárůstu onemocnění Covid ve třídách MŠ a masívnímu nárůstu onemocnění neštovicemi /hlavně třída Broučci/ prosím, zvažte nutnost docházky dětí do MŠ. 

Kvůli nedostatku personálu v celé MŠ musíme přistoupit ke spojování tříd, proto žádáme rodiče, aby děti - pokud možno - vodili až do svých tříd až před 8,00 hod. ranní /ráno budou některé třídy do 8,00 hod. spojovány/ a vyzvedávali si je ideálně do 15,00 hod. /max. 16,00 hod./ Některé třídy budou spojovány již od 15,00 hod.

Děkujeme vám za pochopení a všem, kteří mohou, za ulehčení této situace.

Vedení MŠ