Informace pro přihlášené děti na letní provoz 31. 7. - 11. 8. 2023

15.07.2023 11:56

MŠ je v provozu od 6,30 hod. do 17,00 hod.

Děti z MŠ U Pramene jsou umístěny ve třídách Broučků a Motýlků /nový pavilon/- rozpis dětí z jednotlivých tříd bude vyvěšen na vchodových dvěřích do MŠ.

Děti z MŠ Kubatova a MŠ Nerudova jsou umístěny ve třídě Žabek /starý pavilon, žlutá okna/- levá strana od vchodové brány.

Děti z MŠ Sedmikráska /Krokova, Špálova/ jsou umístěny ve třídě Rybek /starý pavilon, modrá okna/- přímo proti bráně.

Děti z MŠ Sedmikráska /Železničářská/ jsou umístěny ve třídě Čápů /starý pavilon, fialová okna/- jít podle směrovníku za třídu Rybek a dále za ředitelnu.

Provoz jednotlivých tříd je rozepsán na vchodových dveřích každé třídy. Děti budou v některých ranních a odpoledních časech spojeny.

Během letních prázdnin není v provozu aplikace STRAVA.CZ. Děti odhlašujte osobně, nebo telefonicky na čísle 387 204 208, v pondělí do 8,00 hod. Ostatní dny den předem do 12,30 hod. První den nepřítomnosti si můžete oběd přijít vyzvednout k hospodářskému pavilonu v čase 11,00 - 11,15 hod.